Łapą pisane

kocie zapiski

Advertisment

Wyrzucona w torbie...

Porzucona w biały dzień, wyrzucona w worku przez okno samochodu, tak aby koła kolejnego auta zakończyły jej życie.

Na szczęście kolejny samochód prowadził Pan Marek, który zamiast przejechać po porzuconej torbie na śmieci, zablokował ruch na środkowym pasie Puławskiej i zabezpieczył bidulkę miotającą się w foliowej pułapce. Los chciał, że obok przechodziła Dorota, która postanowiła zaopiekować się kotką.
To było ponad rok temu. Przez ten czas kotka oswajała się z człowiekiem (jej początkowa nieufność była uzasadniona – kotka była wyraźnie wychudzona a na ciele nosiła oznaki złego traktowania), uczyła się, że wyciągnięta ręka nie musi przynosić cierpienia a może na przykład pogłaskać albo nawet nasypać jedzenia do miski. Zyskała również imię.
Kropka.

Teraz Kropka jest już zupełnie oswojonym i proludzkim kotem – nie zostało w niej nic z nieufności do człowieka. Niesamowicie miziasta i gadatliwa, poszukuje domu, który będzie mógł zapewnić jej codzienną dawkę pieszczot a i może kocie towarzystwo, które bardzo lubi.
Może nie jest wzorcem urody, raczej można napisać, że jest nieco koślawa, ale to w połączeniu z jej cudownym charakterem daje jej całe pokłady uroku.

STERYLIZACJA : tak
KUWETA: tak
SZCZEPIENIA: tak
ODROBACZENIE: tak
WYCHODZĄCA: nie
DO KOTÓW: tak
DO PSÓW: nie sprawdzono
DO DZIECI: nie sprawdzono


Możliwa adopcja w parze z jej dotychczasowym kolegą z DT Doroty.

UWAGA! Aby oszczędzić kotce zawodu zawsze prosimy o wypełnienie ankiety przedadopcyjnej, zastrzegamy sobie również prawo do wizyt przed- i poadopcyjnych. Zabezpieczenie okien jest absolutnie wymagane.

Kontakt mailowy lub telefoniczny w godzinach 18-22.
mail: chojnacki.krzysiek@gmail.com
telefon: 501-398-824 lub 883-922-373

POMÓŻ KROPCE ZNALEŹĆ DOM - podaj dalej ogłoszenie! wstaw na bloga, wrzuć na facebook`a, twitter`a , wyślij mailem do znajomych. 
Podziel sie:

CześćKociarzu

Jesteś na kocim blogu Tigera i Tequilli oraz tymczasów.
Mamy nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie.
Zostaw po sobie ślad dołączajac do konwersacji!
Zobacz nas na portalach społecznościowych i udostępnij post!
Ach...no i baw się dobrze..
Pozdrawiamy,

Mraux i koty.

DOŁĄCZ DO KONWERSACJI

6 miauczących:

 1. Biedna urocza kicia. Niewiarygodne jak okrutni potrafią być ludzie. Do wora z takimi i lwom na pożarcie.Oby zaznała już tylko dobra.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to już norma.. niestety.
   Zgadzam sie z tym w zupełności ;)

   Usuń
 2. Tyle okrucieństwa się spotyka, a i tak codziennie mnie to zaskakuje, że ludzie są gotowi do wyrządzania takiej krzywdy..... Kotka jest piękna i ma śliczny nosek ;) Udostępniam na FB, mam nadzieję, że znajdzie cudowny, kochający dom!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piękna może nie jest, acz ma dużo wdzieku mimo tej swojej całej "krzywizny" :) Dzięki za udostępnienie, Kropka niestety ginie w natłoku ogłoszeń na portalach, więc wielce pomocne jest wszelkie choćby jednorazowe udostępnienie.

   Usuń
 3. Oby dalsze zycie koci było juz tylko dobre we spaniałym domku..
  A czy jest szansa ze ustawisz większa trzcinke ?
  Na laptopach taki mały druczek na czarnym tle bardzo trudno się czyta.
  Pozdrówka :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Postaram się tym zająć (czcionką), acz dłuzsza nieobecność na blogu zrobiła swoje i nie do końca pamiętam jak te wszystkie ustawienia tam działająi gdzie co jest :)

   Usuń

USZCZĘŚLIW KOTA - zostaw komentarz