Łapą pisane

kocie zapiski

Advertisment

WcKici zaprasza kocie blogi :)

Dzieki uprzejmości Kici mogliśmy zapożyczyć tekst z jej bloga i wstawić go tu. Dzięki niej też, a właściwie dzięki jej postom, przekonalismy się do "klozetowych kotów" :) i postanowiliśmy się zgłosić do testowania, a jak wiadomo u nas ma kto testować :) Jeśli faktycznie WcKici bedzie miało cheć z nami współpracować... obstawimy przed testami kota który najszybciej załapie o co chodzi - mam już faworyta!ale o tym ciii...,  :) Zachęcamy i Was do napisania na podany adres, myślę że nie tylko ja narzekam na dużą ilość kuwet w domu:)


Firma, która wprowadziła na polski rynek pierwszy rodzimy zestaw dla kotów do nauki korzystania z toalety nadal poszukuje osób testujących, tym razem wśród blogujących kociarek i kociarzy.
Tak więc nie tylko moje koty i kilka innych kotów testujących, mają szansę na nawiązanie współpracy z firmą, ale również i Wasze, Waszych blogujących znajomych, którzy zadeklarują chęć nauki swoich kotów załatwiana swoich potrzeb do muszli klozetowej za pomocą zestawu WCkici.

O co chodzi w takim testowaniu?

Każdy kot jest inny i inaczej się uczy o czym mogłam przekonać się sama trenując moje dwa koty.
Osoby z którymi producent WCkici nawiąże współpracę, będą miały za zadanie uczyć swoje mruczki oraz opisywać od czasu do przebieg treningu.


Co ma na celu takie testowanie?

Przede wszystkim testowanie produktu ma na celu zbieranie danych, które w przyszłości pomogą nabywcom zestawów w nauce swoich kotów.
Producent WCkici chce się oprzeć na doświadczeniach w nauce kotów polskich kociarzy z rodzimym produktem, co do indywidualnego sposobu trenowania.
Każdy kot jest inny, więc i każdy trening będzie trochę inaczej wyglądał. Jedne koty uczą się wolniej inne bardzo szybko. Z tymi wolniejszymi czasami trzeba wracać do poprzedniego etapu nauki, a te bardziej kumate koty nawet nie trzeba specjalnie zachęcać do nauki.
Koty są różne, ale i trenujący są różni. Jedni systematyczni i wymagający od siebie i od innych - od kota również. Są osoby, które napotykając trudności rezygnują poddając się, ale są też tacy, którzy na przekór trudnościom z uporem dopinają swego.
Dlatego tak ważne jest przetestowania kotów o różnym temperamencie i charakterze oraz nawiązanie kontaktu z testującymi o różnym podejściu do wytyczonego zadania.

Dzięki doświadczeniom testerów, będzie można stworzyć szeroką bazę pytań i odpowiedzi dla konsumentów, które pomogą w trenowaniu kotów za pomocą zestawów WCkici .

Tak więc jeśli ktoś prowadzi kociego bloga, lubi pisać o swoich kotach, nie straszne są mu nowe wyzwania i chciałby podjąć współpracę z producentem WCkici, niech pisze na e-mail:
biuro@wckici.pl , w wiadomości poda link do swojego bloga i zadeklaruje chęć współpracy.
Po zapoznaniu się z blogami, producent skontaktuje się z wybranymi blogerami.

Ma ktoś ochotę na naukę swojego pupila korzystania z toalety z zestawem treningowym WCkici?
A może macie znajomych blogerów, którzy zawsze marzyli by skończyć ze żwirkiem i by ich kot siusiał do toalety?

Podziel sie:

CześćKociarzu

Jesteś na kocim blogu Tigera i Tequilli oraz tymczasów.
Mamy nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie.
Zostaw po sobie ślad dołączajac do konwersacji!
Zobacz nas na portalach społecznościowych i udostępnij post!
Ach...no i baw się dobrze..
Pozdrawiamy,

Mraux i koty.

DOŁĄCZ DO KONWERSACJI

12 miauczących:

 1. Hmm, czy moje nie są na to za stare? Może trzeba uczyć kota od małego. Zastanowię się i poczytam;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. O ile dadzą nam potestować napiszemy o postępach i tych młodszych i tych starszych, a mamy 10-12 latka Sancheza, 6-8 latka Bezika, 2,5-3 letnią Teklę i 1,5 rocznego Tigera :)

  Myślę, że włochacze sie gdzieś w tej granicy wiekowej sie odnajdują ;)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O matulu.. poprawka Tiger dwa lata za miesiac kończy :) a ja tak od pół roku ze 1,5 ma.. ech:)

   Usuń
 3. Próbować trzeba wszystkiego.
  A tak pozbyć się kuwet to świetna sprawa :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Noo.. jakbym chociaż dwóch sie pozbyła to bym skakała z radości :)

   Usuń
 4. A mnie tam czyszczenie kuwety, przesiewanie żwirku... odstresowuje :) Myślę, że Mefisto szybko nauczyłby się korzystania z wucetu, bo niesamowicie interesuje go spuszczanie wody, no i ten, gdy ja sobie tam ten tego, gdy muszę, to serial sobie z tego urządza i skupić się nie pozwala :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeżeli kot ma skłonność do zatykania się, tworzenia piasku w moczu, to nie powinien być uczony robić do ubikacji, bo chociażby po wielkości grudek w kuwecie można się zorientować, że nadchodzi ew. nawrót choroby. Ponadto starsze koty, które mają problemy z utrzymaniem równowagi, koty padaczkowe itp. też nie powinny być uczone robić do ubikacji. Małe kocięta mogą wpaść do muszli i nawet się utopić (były takie przypadki).
  Decyzję o nauce kota robienia do kuwety należy więc dobrze rozważyć.

  Dla entuzjastów uczenia kotów sikania do ubikacji mała podpowiedź - na rynku są też dostępne zestawy do nauki wielokrotnego użytku (wc kici jest jednorazowe, bo otwory się wycina).

  J.Z.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapewne coś w tym jest :) taką opinię raczej twórcom wcKici należałoby wysłać nie do nas, bo my poproszeni o udostepnienie informacji udostepnilismy jedynie ;)

   Co do kotów padaczkowych sie zgodzę - raczej nie wskazane, co do kociąt również bo chyba nawet na zestawie jest napisane od jakiego wieku należy uczyć kota(chociaż nie pamietam szczerze mowiac od jakiego), co do starych.. nie jestem pewna. Niektóre stare koty "trzymają sie" lepiej niż te w średnim wieku.

   Owszem są, nawet Kici od której zapożyczyłam opisała inne opcje http://kici-swiat-wg-kota.blogspot.com/2012/04/wckici-citikitty-i-vo-toys-kitty.html

   Usuń
  2. Dlatego, wyraźnie jest napisane nawet w instrukcji, że to jest dla zdrowych kotów, a nie chorych. Kot musi mieć ukończone 3 miesiące i być kotem zdrowym :)

   Co do uczenia kotów starszych, to błędna teoria, gdyż ja nauczyłam mojego staruszka robić do toalety, a dzięki nauce balansowania na nakładce kot nabrał takiego poczucia równowagi i sprawności fizycznej, że teraz z młodym kotem wskakuje bez problemu na dwumetrowy drapak.
   Nie ma nic gorszego dla kota niż rozleniwienie i zatuczenie.
   Kot dzięki treningowi i ciągłej zabawie potrafi do późnej starości utrzymać świetną kondycję fizyczną - z kotami jest jak z ludźmi.

   Ja chodzę na siłownię z 60-paroletnią panią, która ma lepszą kondycję i wytrzymałość niż leniwe 20-latki. Codziennie przebiega 10 km trasę, a z rana ćwiczy 30 minut na sprzęcie kardio, a potem na siłowym, podnosi na plecy 80 kg obciążenie z 20 razy. Młodzi mężczyźni nie mają takiej wydolności jak ta 60-letnia pani.

   Tak więc mój kot staruszek codziennie skacze, biega, przeskakuje przez przeszkody i od paru tygodni robi do WC. Z opasłego, zawszonego i chorego znajdy jest teraz zdrowym i sprawnym kocurem.

   Usuń
 6. Trochę dawny temat, ale ja w międzyczasie kupiłam zestaw wc - kici i bardzo się zawiodłam. Innych nie próbowałam i nie chce próbować, mój kotek bardzo się męczył, a ja z nim.Najlepszym rozwiązaniem jest kuweta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nasze niestety również nie skończyły nauki pomyślnie, o ile Tiger bardzo łoadnie korzystał, o tyle pod Tequillą się nakładka zarwała (wgięła się) i wpadła do sedesu - kaplica. Na nakładke potem patrzeć nie chciała.

   Usuń
 7. a kontaktowałaś się z nimi za pomocą forum? też miałam na początku problem z jednym kotkiem (jeden korzystał z zestawu perfekcyjnie, drugi był nieco skołowany), ale bardzo mi pomogli. aktualnie oba kocurki załatwiają się do toalety i jestem bardzo zadowolona

  OdpowiedzUsuń

USZCZĘŚLIW KOTA - zostaw komentarz