Łapą pisane

kocie zapiski

Advertisment

POLOWANIE NA KOTA MIEJSKIEGO!
Przy tak wspaniałej pogodzie, aż trudno nie wyrwać sie choćby na krótki spacer. Jak zawsze mało uważnie patrze co się w ogoło mnie dzieje, raczej skupiam się na dźwiękach, przez co dosć często się potykam. Jednak kota jakimś cudem zawsze wypatrzę, a jak już wypatrzyłam to trzeba wyjąć komórkę z kieszeni i pstryknąć mu zdjęcie, czyż nie? :)
Ludzie!:) Skorzystajcie z pogody, idźcie na spacer, rozejrzyjcie i upolujcie kota miejskiego, a potem na konkurs słać prosimy :)
 Czytaj więcej o konkursie KOT W WIELKIM MIEŚCIE


Bardzo proszę, jeśli to nie będzie straszny problem opublikujcie informacje o konkursie na swoim blogu, facebooku, nk.. itp Pomóżcie zainteresować ludzi losem kotów, które nie mają domów i opiekunów. Które żyją gdzieś tam w miejskiej puszczy niezauważone. Ten kocur roboczo nazwany Panem Pingwinem już tak przyjazny jak kot z tego wpisu nie był niestety, ale równie piękny :)

Ta panienka zdecydowanie nie była ludzio-lubna.:) Nie chciała podejść..


Tą miłą parę spotkaliśmy jakiś rok temu podczas wypoczynku nad morzem :) Niektóre koty miejskie mają zdecydowanie lepsze warunki od innych..


Podziel sie:

CześćKociarzu

Jesteś na kocim blogu Tigera i Tequilli oraz tymczasów.
Mamy nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie.
Zostaw po sobie ślad dołączajac do konwersacji!
Zobacz nas na portalach społecznościowych i udostępnij post!
Ach...no i baw się dobrze..
Pozdrawiamy,

Mraux i koty.

DOŁĄCZ DO KONWERSACJI

7 miauczących:

 1. No to aparaty w dłoń i idziemy robić zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tyle tych koteczków jest na świcie bezdomnych :-(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, tyle, ze wiekszość ludzi je mija i nie zwraca na nie uwagi, a szkoda, bo potrzebują ludzkiej pomocy..

   Usuń
 3. Bezdomność bezdomności nierówna. Gdyby ludzie niektórym kotkom nie uprzykrzali życia, byłoby ono bardziej znośne. Niektóre bezdomne koty, wysterylizowane/wykastrowane, dokarmiane, urodzone na wolności nie mają źle. Najbardziej żal mi tych wyrzuconych, które zaznały domowego ciepełka i zostały przez człowieka tego ciepła pozbawione, które sobie nie radzą. Żal mi też tych, które żyją wśród ludzi nieczułych, którzy dość, że nie pomogą, to jeszcze czynią krzywdę.... Gdyby ludzie źli stali się obojętni, świat już o wiele byłby lepszy :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, masz rację - nie każdy bezdomny ma przechlapane . Gdyby nie było tej znieczulicy ,to byłoby ich mniej ,a te co już nimi są -nie ginęły by z głodu, chorób i innych tragedii ...
   Chyba muszę podesłać tam "mojego" Cosia ;)

   Usuń
  2. Trudno sie nie zgodzić :(

   Usuń

USZCZĘŚLIW KOTA - zostaw komentarz