Łapą pisane

kocie zapiski

Advertisment

Dom Tymczasowy w drodze..

Dom tymczasowy zrobił sobie wolne od tymczasów, rezdentów a nawet drugiej połowy domu tymczasowego i wyszedł pozałatwiać, załatwialne w soboty sprawy na mieście.
Kiedy Dom Tymczasowy, a ściślej biorąc połowa domu tymczasowego załatwiła to co miał załatwić, albo raczej udało się załatwić.. poszła grzecznie czekać na metro, następnie wsiadła do wagonu i jechała znużona dniem. Kontem oka którego jak wiadomo z reklamy nie posiada zobaczył coś w znajomo żółtym odcieniu.
Głowa Domu Tymczasowego odwróciła się błyskawicznie nie wierząc, że to możliwe.. a jednak! Twarz rozszerzył uśmiech. Tak, tak!! dom tymczasowy się nie pomylił! W wagonie Warszawskiego metra oko dostrzegło reklamę.. Koterii.

Ludzie przyglądali sie ze zdziwieniem kiedy wyciągałam aparat by zrobić zdjecie znajomemu kanciatemu kotuchowi Koterii, a starsza Pani siedząca tuż pod nim nerwowo poprawiła włosy burcząc cos pod nosem nerwowo.
Kilka osób po drugiej stronie z uwagą przyjrzało się obiektowi adoracji mojego obiektywu, co ucieszyło... Moze postanowią podarować % ...? :)


Podziel sie:

CześćKociarzu

Jesteś na kocim blogu Tigera i Tequilli oraz tymczasów.
Mamy nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie.
Zostaw po sobie ślad dołączajac do konwersacji!
Zobacz nas na portalach społecznościowych i udostępnij post!
Ach...no i baw się dobrze..
Pozdrawiamy,

Mraux i koty.

DOŁĄCZ DO KONWERSACJI

2 miauczących:

  1. Świetna reklama Koterii,
    może więcej osób będzie pomagać kotom ??

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak - to świetny pomysł - reklama super

    OdpowiedzUsuń

USZCZĘŚLIW KOTA - zostaw komentarz